Efekty zbiórek dla poszkodowanych w pożarach

Uczniowie naszej szkoły bardzo mocno wsparli finansowo rodziny, które ucierpiały w pożarach.

I tak: włączając się w zbiórkę pieniędzy zorganizowaną przez Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich,

wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych: liceów I, II, III, IV, techników ZSG-H i ZSRol.

a także wśród uczniów gimnazjów z ZSO nr 3 (Strzemięcin) i ZSO nr 5 (Lotnisko).

W tej zbiórce zebrano 3499,13 zł. Dodatkowo uczniowie zdobyli talony do sieci sklepów Carrefour.

Poszkodowana Absolwentka naszej szkoły otrzymała 1166,37 zł oraz 650 zł w talonach.

Druga zbiórka, która odbyła się tylko na terenie naszej szkoły miała na celu wspomóc kolegę z klasy 3d. I tu Sobieszczaki nie zawiodły.

Zebrano łącznie 2393,50 zł z czego ponad 1200,00 zł zebrała klasa 3d, która wspierała w tej akcji swojego kolegę z klasy.

Poszkodowanemu przekazaliśmy również talony sieci Carrefour na kwotę 500,00.

Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy w imieniu poszkodowanych, którzy otrzymali wsparcie.

Dziękujemy również wszystkim organizatorom zbiórek.