Sprawny jak żołnierz

Z okazji Święta Niepodległości, w dniu 10.11.2017 na terenie 8 Grudziądzkiego batalionu Walki Radioelektronicznej im.gen. bryg. Zygmunta Podhorskiego odbyły się zawody sportowe „Sprawny jak żołnierz”. Wśród  10  reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych, naszą szkołę reprezentowali:  Nikodem Chybczyński, Łukasz Halada obaj z klasy 3d oraz Bartosz Pawlicki z klasy 2c.

Zawodnicy podczas rywalizacji mieli do pokonanie tor  przeszkód na końcu którego, musieli wykazać się celnością strzelania z  trenażera  typu CYKLOP. O miejscach decydował czasy dwóch serii, mierzonych z dokładności do 1 sek. oraz liczba zdobytych punktów ze strzelania.  Zawodnicy oceniani byli zarówno  indywidualnie, jak i zespołowo. Reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej,  oraz indywidualnej zajęliśmy dwa pierwsze miejsca - I miejsce  zajął Bartosz Pawlicki a  II miejsce Nikodem Chybczyński. Opiekę sprawował Pan Sebastian Osyka.                                                                     /S.Osyka/

Gratulujemy uczniom i Panu Profesorowi, który przywiózł do szkoły dużych rozmiarów puchar. Cieszymy się z sukcesów chłopaków, zwłaszcza, że nie są oni uczniami szkoły mundurowej.