Podziękowania dla wolontariuszy

To właśnie dzisiaj, kiedy odpoczęliście po ciężkim dniu orkiestrowym, należą Wam się podziękowania za pracę w grudziądzkim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy przyczynili się do zebrania około 200 000 złotych w naszym mieście. Podziękowania kierujemy również do naszej Pani Pedagog, Joanny Imbierowicz - Szpajdy, za to, że pilotowała od początku organizację WOŚP w szkole oraz za to, że była obecna z nami do końca rozliczenia w sztabie.

Poniżej lista wolontariuszy, którym dziękujemy:

Babicka Kinga, Bartos Anna, Becker Weronika, Bułgajewska Karolina, Cegłowska Marta, Charzyński Kamil, Chodyna

Kinga, Cukras Martyna, Cybulska Agnieszka, Dróbka Wiktoria, Dylewska Weronika, Frankiewicz Michał, Hume Adrian,

Idczak Marta, Januszewska Aleksandra, Kerber Marta, Kowalska Dominika, Koza Martyna, Krupa Marta, Krupińska

Natalia, Lauda Karolina, Łaszczyk Marta, Maternowska Dorota, Misiurek Katarzyna, Osińska Wiktoria, Otrzonsek

Natalia, Pieckowska Julia, Pożoga Julia Kamila, Różański Norbert, Sierant Nina, Sobolewska Marta, Sokołowska Julia,

Staniak Agnieszka, Stankiewicz Alicja, Sygnowska Angelika, Sygnowska Patrycja, Szwaba Zuzanna, von Piechowska

Joanna, Zielińska Sandra, Ziółkowska Nina.