II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Wpisał Dyrektor
Czwartek, 16. Październik 2014 12:24

Daniel Ryczkowski otrzyma wsparcie naukowe

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że nasz uczeń Daniel Ryczkowski z klasy 2d w roku szkolnym 2014/2015 otrzyma wsparcie naukowe od Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Daniel jest pasjonatem chemii, realizuje indywidualny program nauki w zakresie tego przedmiotu, bierze udział w seminariach, wykładach oraz osiąga sukcesy w konkursach i olimpiadach.

Merytorycznie wspiera Daniela Pani Hanna Chlewicka, nauczycielka chemii.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zapewnia bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk, takich jak: obozy naukowe, staże badawcze, seminaria, organizuje warsztaty naukowe, muzyczne i plastyczne, koncerty i wystawy; stypendystom pomaga też finansowo w realizacji działań służących rozwojowi. W historii szkoły wielu uczniów korzystało ze wsparcia Krajowego Funduszu, ostatnim Stypendystą był Marcin Gronowski - absolwent z 2005 roku.

Bardzo serdecznie gratulujemy Danielowi przyjęcia do grona uczestników programu. Życzymy Tobie, abyś wykorzystał maksymalnie możliwości jakie daje wsparcie Funduszu.

Rodziców Daniela prosimy o przyjęcie gratulacji. Gratulujemi Pani Profesor Hannie Chlewickiej.

Poniżej - list szefów Funduszu do Daniela w sprawie przyjęcia Go do grona Stypendystów.

Wspomnienia z uroczystości PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Czwartek, 16. Październik 2014 10:22
Wspomnienia z uroczystości.
Wszyscy bawiliśmy się fantastycznie.
Spójrzcie na zdjęcia z uroczystości - fot. Magda Rysz

www.facebook.com/lo2grudziadz/

Zamieszczamy dla Was filmik z placu budowy boiska szkolnego,
który na uroczystość przygotował Mikołaj Peglau z 3 d

Wycieczka do Paryża PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Czwartek, 09. Październik 2014 21:06

Wspomnienia z Paryża Udany wyjazd do Paryża zaowocował świetnie zrobionym filmem autorstwa Mikołaja Peglaua z 3d. Główne role grali uczniowie - uczestnicy wycieczki. Popatrzcie, warto.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

strona 1 z 119