II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
Kamil z 1B wicemistrzem Europy PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 27. Październik 2014 13:37

Kamil z 1B wicemistrzem Europy

W ubiegłym tygodniu nasz uczeń Kamil Kalitowski z klasy 1B zdobył tytuł wicemistrza Europy w karate kata.

Tytuł został zdobyty w kategorii indywidualnej i drużynowej.

Kamil jest już utytułowanym zawodnikiem, wcześniej posiadał tytuł Mistrza Polski w karate kata oraz wicemistrza Polski w ken jutsu.

Bardzo serdecznie gratulujemy Kamilowi i Jego drużynie. Kamil ternuje w klubie w Nowem.

Życzymy powodzenia w zdobywaniu aren sportowych w kraju z za granicą.

Materiały dla Uczniów - Maturzystów 2015 PDF Drukuj Email
Czwartek, 23. Październik 2014 09:07

Materiały dla Uczniów - Maturzystów 2015

OKE Gdańsk zamieściła na swojej stronie informację dla Uczniów i Nauczycieli w związku z nową formułą egzaminu maturalnego 2015.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na przykładowe arkusze maturalne z poszczególnych przedmiotów

Zachęcamy, zapoznajcie się z materiałami.

Daniel Ryczkowski otrzyma wsparcie naukowe PDF Drukuj Email
Czwartek, 16. Październik 2014 12:24

Daniel Ryczkowski otrzyma wsparcie naukowe

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że nasz uczeń Daniel Ryczkowski z klasy 2d w roku szkolnym 2014/2015 otrzyma wsparcie naukowe od Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Daniel jest pasjonatem chemii, realizuje indywidualny program nauki w zakresie tego przedmiotu, bierze udział w seminariach, wykładach oraz osiąga sukcesy w konkursach i olimpiadach.

Merytorycznie wspiera Daniela Pani Hanna Chlewicka, nauczycielka chemii.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zapewnia bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk, takich jak: obozy naukowe, staże badawcze, seminaria, organizuje warsztaty naukowe, muzyczne i plastyczne, koncerty i wystawy; stypendystom pomaga też finansowo w realizacji działań służących rozwojowi. W historii szkoły wielu uczniów korzystało ze wsparcia Krajowego Funduszu, ostatnim Stypendystą był Marcin Gronowski - absolwent z 2005 roku.

Bardzo serdecznie gratulujemy Danielowi przyjęcia do grona uczestników programu. Życzymy Tobie, abyś wykorzystał maksymalnie możliwości jakie daje wsparcie Funduszu.

Rodziców Daniela prosimy o przyjęcie gratulacji. Gratulujemi Pani Profesor Hannie Chlewickiej.

Poniżej - list szefów Funduszu do Daniela w sprawie przyjęcia Go do grona Stypendystów.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

strona 1 z 120