Pan Profesor Piotr Cysewski odstresował nas podczas swojego wykładu

Za nami już pierwszy wykład dotyczący niefarmakologicznych technik redukcji stresu. Wygłosił go, a właściwie zagrał, pokazał nam kilka technik redukcji stresu, Absolwent Sobieskiego z 1979, prof. dr hab. nauk chemicznych Piotr Cysewski. Niezwykle merytoryczna i bardzo ciekawa teoretyczna część pierwsza zawierała wiedzę o stresie i jego redukcji. Część druga, to już tylko praktyczna redukcja stresu. Klaskaliśmy, uderzaliśmy w kolana, tupaliśmy a także tańczyliśmy bardzo trudny układ, który pozwolił nam odsapnąć po szkolnych trudach, a także dobrze się nastroić przed połowinkami.

Pan Profesor włączył w swoją prelekcję muzykę, która stanowi najlepsze źródło dobrej energii. Zagrał nam na elektronicznym instrumencie dętym, żonglował kolorowymi światłami, pobudził nas do wykrzesania z siebie energii.

Dziękujemy Panu Profesorowi za niezwykłe, wspólnie spędzone chwile.