Informacja o wynikach uczniów za rok szkolny 2019/2020
Informacje dyrektora szkoły dotyczące klasyfikacji rocznej i końcowej uczniów klas I – II.
Szkoła :
- 406 uczniów w klasach I -II (klasy III – 135 osób), promocję do klasy programowo wyższej otrzymali wszyscy uczniowie klas I - II; wśród uczniów klas III jedna osoba przystąpi w sierpniu do egzaminu poprawkowego z języka polskiego (nie miała możliwości przystąpienia do matury);
- średnia ocen: 4,62 (bez klas III) / 4,64 ( z klasami III); w poprzednim roku szkolnym: 4,60 (bez klas III)/ 4,61 (z klasami III);
- średnia frekwencja: 93,89% (bez klas III) / 90,88% ( z klasami III); w poprzednim roku szkolnym: 89,93% (bez klas III)/ 87,09 (z klasami III);
- świadectwa z wyróżnieniem – 198 ( nazwiska wyróżnionych poniżej)
Klasy I po SP – 133 uczniów – 65 świadectw z wyróżnieniem
Klasa |
Średnia ocen |
Frekwencja % |
1a |
4,95 |
98,79 |
1b |
4,37 |
93,69 |
1c |
4,93 |
93,90 |
1d |
4.62 |
95,20 |
Średnia: |
4,58 |
95,40 |
Klasy I po Gim. – 138 uczniów – 100 świadectw z wyróżnieniem
Klasa |
Średnia ocen |
Frekwencja % |
1a |
4,77 |
95,12 |
1b |
4,82 |
93,37 |
1c |
4,85 |
96,17 |
1d |
4,98 |
96,64 |
Średnia: |
4,86 |
95,08 |
Klasy II – 135 uczniów – 33 świadectwa z wyróżnieniem
Klasa |
Średnia ocen |
Frekwencja % |
1a |
4,46 |
93,62 |
1b |
4,14 |
88,39 |
1c |
4,27 |
92,68 |
1d |
4,42 |
90,05 |
Średnia: |
4,43 |
91,19 |
Świadectwa promocyjne z wyróżnieniem otrzymali :
Gratulujemy
I A/GIM
Maria Grünberg – 5,13; Wiktoria Grams – 5,13; Magdalena Moritz – 5,06; Cezary Arszyński – 5,00; Kinga Jeschke – 5,00; Mateusz Jóźwiak – 5,00; Natalia Krawczyk – 5,00; Nicol Kłos – 4,94; Amelia Nalaskowska - 4,94; Maciej Rosenkiewicz – 4,94; Karolina Armatowska – 4,88; Vanessa Kochańska – 4,88; Weronika Baszanowska – 4,87; Marika Depner-Bratoszewska – 4,87; Jakub Grabowski – 4,87; Kinga Jarmolińska – 4,81; Zuzanna Jaszczerska – 4,81; Aleksander Pych – 4,80; Julia Maria Wiśniewska – 4,80; Julia Chróścicka – 4,79; Jakub Lutomski – 4,75 Julia Zasadowska – 4,75; Jacek Wiśniewski - 4,88;
I B/GIM
Adam Kołosowski – 5,44; Piotr Jurczyk – 5,38; Julia Błaszkiewicz – 5,35; Adrianna Brzyska – 5,31; Oliwia Markowska – 5,20; Krzysztof Kłosowicz – 5,13; Leonard Mederski – 5,13; Paweł Prus – 5,12; Iga Bukowska – 5,07; Patryk Fryza – 5,00; Marek Grubiński – 5,00; Jagoda Sznajdrowska – 5,00; Weronika Cielas – 4,94; Piotr Rusak – 4,94; Szczepan Rybczyński – 4,94; Marcel Wiśniewski – 4,93; Maksym Bogalecki – 4,88; Hubert Zedlewski – 4,88; Paweł Reich – 4,87; Maciej Rzanny – 4,87; Zofia Kujawa – 4,81; Anna Sułkowska – 4,75;
I C/GIM
Julia Domeracka – 5,31; Patryk Saderski – 5,27; Weronika Strysik – 5,27; Alicja Tomaszewska – 5,27; Agata Nadwodna – 5,25; Agnieszka Dziubek – 5,20; Lidia Gutkowska – 5,20; Zuzanna Plutowska – 5,20; Kacper Cholewiński – 5,19; Iga Szczepańska – 5,19; Matylda Wieczorek – 5,19; Marta Langowska – 5,13; Daria Piotrowska – 5,13; Piotr Burkiewicz – 5,06; Maja Robert – 5,06; Radosław Frost - 4,88; Adam Dudziński – 4,87; Stanisław Łada – 4,87; Dominik Babecki – 4,81; Łukasz Gałuszewski – 4,81; Martyna Robert – 4,81; Victoria Koszur – 4,80; Arkadiusz Frost – 4,75; Alicja Lewandowska – 4,80;
I D/GIM
Karolina Badalewska – 5,25; Maciej Brzóskiewicz – 5,25; Weronika Bulińska – 4,75; Patrycja Dzikowska – 5,13; Jakub Gumkowski – 5,38; Zuzanna Jelińska – 5,06; Wiktoria Kernstein – 4,88; Nina Kieloch – 4,94; Agnieszka Knieczyńska – 5,25; Patryk Krawczyk – 5,07; Emilia Kruszczyńska – 4,87; Paweł Kupiec – 5,06; Aleksandra Kuzara – 4,80; Agnieszka Kuziemkowska – 5,31; Jagoda Łośko – 5,25; Angelika Maćkowiak – 4,94; Oskar Melkowski – 4,81; Martyna Mioduszewska – 4,81; Martyna Nowińska – 5,06; Wiktoria Piotrowska – 5.00; Agata Ponikowska – 5,27; Natalia Radgowska – 4,88; Konrad Romaniuk – 5,00; Wiktoria Sarnowska – 5,19; Aleksandra Szczepanowska – 5,00; Bartosz Szewa – 4,80; Paulina Szewa – 4,81; Miłosz Waszewski – 4,94; Karolina Wohfeil – 4,88; Cyprian Zasada – 5,13; Julia Zawadzka – 5,25;
I A/SP
Klaudia Chmielecka – 5,27; Patryk Ciemnoczołowski – 5,07; Wiktoria Gawryszewska – 4,80; Natalia Gizot – 5,14; Tymoteusz Jaranowski – 5,07; Jagoda Kilkowska - 5,40; Marta Koprowska – 5,20; Maja Kordylas – 5,20; Aleksandra Łukawska – 5,07; Bartłomiej Pawlikowski – 5,00; Zuzanna Rembecka – 5,00; Martyna Rydzińska - 4,80; Ina Sangho – 5,14; Amelia Senica – 5,33; Marta Suchodolska – 5,13; Milena Swęder – 5,36; Igor Śnieć – 5,07; Hovhanes Ter-Vardanyan – 5,00; Filip Wantoch – Rekowski – 4,87; Wiktor Wiśniewski – 5,00; Arkadiusz Zabolewski – 4,79; Magdalena Zaborowska – 5,13;
I B/SP
Kornelia Gogolin – 5,40; Marta Woźniak – 5,00; Aleksandra Bochra – 4,93; Szymon Marzec – 4,80; Elena Paczkowska – 4,80;
I C/SP
Zofia Konic – 5,47; Agata Malej – 5,47; Mateusz Dobrowolski – 5,40; Oliwia Osińska – 5,40; Oskar Wiśniewski – 5,40; Katarzyna Szymandera – 5,33; Eryk Dominikowski – 5,20; Nikodem Lewandowski – 5,20; Paweł Łaniecki – 5,20; Karolina Trędowska – 5,20; Marta Kicza – 5,13; Laura Rezmer – 5,13; Natalia Krzysiak – 5,07; Aleksandra Nowacka – 5,07; Dominik Wroniecki – 5,07; Marta Łysakowska – 5,00; Marcel Montrymowicz – 5,00; Miłosz Tęsiorowski – 4,94; Julia Gamszej – 4,93; Jan Jóźwiak – 4,93; Natasza Kubicka – 4,80; Aleksandra Stachowska – 4,80; Maciej Chmielewski – 4,79;
I D/SP
Agata Binerowska – 4,93; Oliwia Cwyl – 5,20; Klaudia Faffek – 5,13; Oskar Frencel – 5,07; Martyna Grzybek – 5,33; Julia Kaczmarek – 4,80; Julia Kaszuba – 4,79; Kacper Kwiatkowski – 4,80; Natalia Pawlak – 5,00; Weronika Puchowska – 5,13; Igor Reuschel – 4,79; Wiktoria Rozwadowska – 4,87; Magdalena Saucha – 5,27; Weronika Skowrońska – 4,80; Dominika Szałas – 4,87;
II A
Miłosz Politewicz – 5,30; Piotr Kowalski – 5,22; Alicja Reniecka – 5,14; Szymon Brzozowski – 5,13; Zuzanna Dembek – 5,13; Jakub Bielas – 5,00; Hubert Kwiatkowski – 5,00; Dominika Orgacka – 4,88; Wiktoria Puzon – 4,88; Julia Szulc – 4,88; Tomasz Domowicz – 4,75;
II B
Aleksandra Kuchta – 5,11; Bartosz Dolewski – 4,88; Aleksandra Grodek – 4,88; Patrycja Kikulska – 4,78; Aleksandra Siedlecka – 4,75;
II C
Weronika Dobuszewska – 4,86; Natalia Kwaśniewska – 5,00;
II D
Wiktoria Dzwonkowska – 5,50; Marta Waleron – 5,33; Julia Depta – 5,38; Joanna Rusak – 5,29; Agata Seweryńska – 5,25 ; Małgorzata Szymańska – 5,13; Lucyna Kuchczyńska – 5,13; Olga Słomińska – 5,25; Jakub Bielik – 5,00; Alicja Karwowska – 5,00; Tomasz Szewa – 4,86; Julia Burkacka – 4,86; Roksana Klimczak – 4,86; Maksymilian Szulc – 4,78; Magdalena Gralak – 4,75;
Wyróżnienia dodatkowe:
Najwyższa średnia ocen z poziomu klas I po SP – Ic -Zofia Konic – 5,47, Agata Malej – 5,47;
Najwyższa średnia ocen z poziomu klas I po Gim. – Ib - Adam Kołosowski – 5,44;
Najwyższa średnia ocen z poziomu klas II – Wiktoria Dzwonkowska – 5,50;
Wyróżniono olimpijczyka – Mateusza Dobrowolskiego z klasy 1c po Gim. – uzyskał tytuł finalisty XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej;
Wyróżniono trzy uczennice, które w szkole były zawsze obecne, uzyskały 100% frekwencję:
1c SP – Marta Kicza,
1c Gim – Daria Piotrowska,
2b – Weronika Linda,
Do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021 samorząd uczniowski wytypował dwie osoby, po jednej z każdego typu szkoły:
- z trzyletniego liceum ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum – Wiktoria Dzwonkowska z klasy 2d – 5,50;
- z czteroletniego liceum ogólnokształcącego na podbudowie szkoły podstawowej – Zofia Konic z klasy 1c – 5,47;
Kandydatury zostały zatwierdzone przez radę szkoły w dniu 23 czerwca 2020r.
Przygotowała: MT