List do fajnych ludzi :)

Na szkolną pocztę dotarł taki oto list. W związku z tym, że jest adresowany do mnie, kopiuję go w całości. Zapewne przyda się przyszłym studentom ASP.

Dzień dobry Pani Dyrektor!
Tu pisze tegoroczna (2020) absolwentka, Emilia Lembicz. W to lato zostałam przyjęta na krakowskie ASP, co jest dla mnie osobistym sukcesem:) Dlatego chciałabym przesłać wiadomość do młodszych Sobieszczaków, aby ich pokrzepić i dać znać, jak wyglądały moje przygotowania i rekrutacja na ASP. Dlatego byłoby mi bardzo miło, gdyby przesłała Pani ten list dalej, żeby ci, którzy tego potrzebują, mogli go przeczytać.

Poza sprawą listu, chciałabym Pani bardzo podziękować za taką możliwość pracowania pod okiem pani Gabrieli Murach-Pyszory. To dało mi bardzo dużo i gdyby nie kółko plastyczne w naszym liceum, nie natrafiłabym na tak niesamowitą Nauczycielkę i pewnie nie cieszyłbym się tak z perspektywy krakowskiego studiowania. Dziękuję Pani, Pani Dyrektor za otwartą furtkę!

Z wyrazami szacunku,
Wierna Sobieszczka.