Janek, Olek i Oskar w składzie brązowej drużyny siatkówki

Ogromną radość sprawili grudziądzanom siatkarze młodzicy z TS KOSET, którzy brali udział w finałowych rozgrywkach Mistrzostw Polski Młodzików. Po wielu latach (z relacji wiemy, że to 22 lata - czwarte miejsce) młodzicy zagrali w finałach, wywalczyli brązowy medal i stanęli na trzecim miejscu podium za "Jastrzębskim Węglem" oraz TREFL-em Gdańsk. Jest nam szczególnie przyjemnie, że grudziądzka siatkówka zaczyna się odradzać dzięki Tym młodym chłopcom, wśród których jest troje uczniów "Sobieskiego": Janek Witkowski, Olek Radtke oraz Oskar Pokornicki. Panowie siatkarze gratulujemy Wam i Waszym Rodzicom. Trenujcie systematycznie, bo przecież sport jest po to, aby zawsze czuć głód wygranej.

Poniżej, na zdjęciu: rząd u dołu od prawej: Janek Witkowski pierwszy, Oskar Pokornicki - drugi i Olek Radtke - trzeci z prawej.