Turniej szkolny w grę League of Legends

W dniach 26.10-9.11.2020 roku samorząd zorganizował zdalny turniej szkolny w grę League of Legends. Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn. Na podium stanęły ekipy:

3. miejsce Hubert Zedlewski SPZOO (Mikołaj Wołczyński, Hubert Zedlewski, Marcel Wiśniewski, Paweł Reich, Eryk Khan)

2. miejsce Xayoo Industries (Oliwier Maciejewski, Oliwier Maziarz, Tymon Langowski, Krzysztof Niedzielski, Nikita Lebedevskyi)

1. miejsce Osy Nad Niebiosy (Remigiusz Felske, Tomasz Domowicz, Michał Dudziak, Jakub Bielas, Jakub Bielik)

Wszystkim, którzy wzięli udział dziękujemy i gratulujemy zwycięskim drużynom. <R.Felske>

League of Legends