Dzisiaj gratulujemy Stypendystom Stypendium "Humaniści na start"

Kolejni uczniowie II LO zostali Stypendystami, tym razem Stypendium "Humaniści na start". Jest Ich ośmioro. Stypendyści uzyskali stypendium za swoją bardzo ciężką pracę w poprzednich latach szkolnych - uzyskiwali tytuły finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych oraz olimpiad. Zapracowali również na wzorowe wyniki w nauce. Stypendium ma charakter finansowy, pokrywa potrzeby edukacyjne Stypendystów.

W gronie Stypendystów znaleźli się:

Panie:

1. Kinga Barańska - 2bG,

2. Zuzanna Jelińska - 2dG,

3. Jagoda Kilkowska - 2a,

4. Adrianna Kucharska - 2c,

5. Wiktoria Piotrowska - 2dG,

Panowie:

1. Kacper Cholewiński - 2cG,

2. Igor Gurbin - 1c,

3. Patryk Saderski - 2cG.

Bardzo serdecznie gratulujemy Stypendystom oraz Ich Rodzicom w imieniu całej społeczności szkolnej.