Odwołujemy bal jubileuszowy

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiczną w kraju, z przyczyn od nas niezależnych, jesteśmy zmuszeni do odwołania balu jubileuszowego, który zaplanowany był na termin kwietniowy.

Robimy to z ogromnym żalem, ale najważniejsze dla nas jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników balu.

Nie proponujemy nowego terminu, ponieważ nie mamy wiedzy na temat rozwoju sytuacji epidemicznej w Polsce.

W związku z powyższym, w najbliższym czasie dokonamy zwrotu wpłat na bal na Państwa konta.

Zwrotu dokonamy na konta osób, które wnosiły opłatę za bal z uwzględnieniem liczby osób, za które dokonana była wpłata.

W przypadku zmiany numeru konta i wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:

tel. 56 46 222 65, 609 003 979,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę spotkać się w lepszych czasach, w gronie przyjaciół, dla których II LO jest ważne i Tych, którzy ciepło myślą o szkole.

Jednocześnie informujemy, że w sekretariacie szkoły można zakupić książkę na 100-lecie szkoły „O Ludziach Sobieskiego… na 100-lecie szkoły”  – cena 29,00 zł – wydanie jubileuszowe.