Sukcesy polonistyczne naszych uczennic

W tegorocznej 51. edycji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego trzy uczennice naszego liceum – Klaudia Faffek z klasy IId przygotowywana przez Panią Beatę Kasińską, Zuzanna Plutowska z klasy IIcg i Olga Słomińska z klasy IIId pracujące pod opieką Pani Katarzyny Bartos zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Część pisemna tych zawodów odbyła się 13 lutego 2021 r. Po napisaniu pracy i testu do kolejnego etapu dostały się Zuzanna i Olga. Znalazły się w ścisłym gronie osiemnastu uczestników. Etap ustny Olimpiady został przeprowadzony 6 marca 2021 roku. Komitet Okręgowy Olimpiady rekomendował do zawodów centralnych Zuzannę Plutowską, która, decyzją Komitetu Głównego w Warszawie, w dniu 10 marca 2021 r. została zakwalifikowana do finału Olimpiady.

Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy Wam za reprezentowanie naszej szkoły. Zuzannie Plutowskiej życzymy powodzenia w zmaganiach centralnych.Gratulujemy również Paniom Polonistkom.