Wykaz absolwentów 2013 r.
Absolwenci 2013 r.
Klasa III A
Wychowawca – mgr Anna Goszka
Betlejewska Marta
Biernacki Karol
Brzezińska Katarzyna
Figurska Monika
Furmańska Małgorzata
Gust Alicja
Gust Szymon
Gzella Przemysław
Kowalska Joanna
Kowalski Kamil
Kraska Michał
Krawiecka Katarzyna
Lampert Magdalena
Łata Natalia
Madej Tomasz
Märtin Kamil
Michalski Tomasz
Miraszewska Natalia
Modzelewski Marcin
Ordon Sylwia
Paterek Borys
Paul Aleksander
Przyłucki Arian
Rafalska Roksana
Staniak Mateusz
Studzińska Weronika
Śliwiński Filip
Warduliński Karol
Wata Monika
Wein Miłosz
Wiśniewska Martyna
Absolwenci 2013 r.
Klasa III B
Wychowawca – mgr Katarzyna Bartos
Bartoś Łukasz
Boruta Marta
Chmurzyńska Sandra
Chyliński Dawid
Dominikowska Paulina
Dykier Mateusz
Flisek Paweł
Jastrzębski Bartosz
Kaczmarek Jowita
Kalista Natalia
Kaliszewski Dawid
Kazimierska Wiktoria
Kilian Bartosz
Knoff Amelia
Kobylińska Katarzyna
Korzeniewska Julia
Kowalewska Ewelina
Królikiewicz Tomasz
Kuffel Zuzanna
Kurkierewicz Kamil
Lesiak Marta
Lewandowska Magdalena
Nowak Zuzanna
Płusa Rafał
Podlasińska Paulina
Ptaszyński Jakub
Purwin Fabian
Rogowska Marta
Sala Aleksandra
Smolarek Jakub
Stepnowski Jakub
Wagner Karolina
Wardulińska Anna
Absolwenci 2013 r.
Klasa III C
Wychowawca – mgr Krzysztof Cichacz
Błażyński Adam
Boettcher Szymon
Chmielewicz Krzysztof
Ciurlik Małgorzata
Dąbrowski Filip
Eichler Mateusz
Gorczewska Milena
Hyla Justyna
Kaczmarek Izabela
Kawalerski Krzysztof
Kołodziej Piotr
Kołodziejska Magdalena
Kowalska Beata
Kucharski Mateusz
Kuryś Nikoleta
Marchlewicz Martyna
Maszota Paweł
Matuszewska Katarzyna
Nowak Piotr
Nowiak Grzegorz
Rek Karolina
Simon Natalia
Szlas Sebastian
Trendowicz Agnieszka
Wesołowski Patryk
Wiśniewska Katarzyna
Zarzycka Paulina
Ziółkowska Paulina
Absolwenci 2013 r.
Klasa III D
Wychowawca – mgr Krystian Rejmus
Abramowska Aleksandra
Cała Agnieszka
Cerska Oliwia
Dulnikowski Paweł
Fidler Mateusz
Gil Monika
Gołębiewski Mateusz
Grembecka Weronika
Haczkowska Agnieszka
Jurek Monika
Kayzer Dawid
Kernstein Agata
Klepczyńska Joanna
Kornalewska Joanna
Kruczkowski Marek
Lewandowski Maksymilian
Lipecka Beata
Majewska Karolina
Miąsko Aleksandra
Nurkowska Aneta
Otrzonsek Monika
Prokopczyk Kinga
Rodzik Agnieszka
Słowy Magdalena
Stanisławska Dominika
Szczepańska Karolina
Wasielewska Dorota
Zaborowski Rafał
Zatorska Patrycja
Absolwenci 2013 r.
Klasa III E
Wychowawca – mgr Hanna Janiszewska
mgr Anna Szczepańska
Banasik Katarzyna
Besciak Ina
Brudecka Agnieszka
Elwertowska Patrycja
Glinowiecki Michał
Jakubowska Klaudia
Jankowska Ewelina
Janowicz Anna
Kałamarska Gabriela
Klawiter Julia
Kopczyński Bartosz
Korona Marcin
Luliński Karol
Majewska Joanna
Melkowska Sandra
Myszkowska Beata
Myszkowska Wanda
Przytuła Tomasz
Ronowska Monika
Rzeźnik Karolina
Sójkowska Anna
Śliwowska Magdalena
Urbaniak Aleksandra
Wiśniewska Natalia
Wiśniewski Przemysław
Zielińska Marta
Zieliński Wiktor
Żurawska Marta
Absolwenci 2013 r.
Klasa III F
Wychowawca – mgr Agnieszka Zaborowska
Barczak Ewelina
Bilicki Karol
Dziadosz Alicja
Gackowska Sandra
Gurzyński Michał
Jacewicz Zuzanna
Kanios Aleksandra
Konkol Julia
Królik Aleksandra
ucięba Marcelina
Lewandowska Karolina
Ładzik Oliwia
Michalczyk Dawid
lczyk Julia
Pałka Roksana
Poznańska Martyna
Putz Karolina
Reetz Oliwia
omański Paweł
Sękiewicz Katarzyna
Rutkowski Michał
Sokólski Jakub
Szołczyńska Katarzyna
wiątek Karolina
Taczyńska Karolina
Wiącek Bartosz
Wojciechowska Karina