W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Prośba o 1,5%

Drodzy Państwo, Dobrodzieje i Sympatycy Sobieskiego.

 

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w 2024 roku podatnicy mają możliwość przekazania 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

W związku z tym zwracamy się z prośbą i zachęcamy do przekazania 1,5 % podatku za rok 2022 na cele edukacyjne naszej szkoły. Mamy oczywiście świadomość, jak wiele obecnie organizacji pożytku publicznego prosi Państwa o wsparcie ich działalności, tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy będą o nas pamiętali. Szczególne podziękowania kierujemy do tych osób, które już po raz kolejny przekażą darowiznę dla naszej szkoły. Państwa życzliwość i ofiarność sprawia, że lista szkolnych zakupów staje się co roku dłuższa i ufamy, że za rok znowu się ona wydłuży.

Jeśli Państwo chcą przekazać 1,5% na naszą szkołę, to należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego”, a następnie w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000121592.

Ważne przy tym jest, aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1,5%” wpisać nazwę naszej szkoły, czyli II LO Grudziądz. Bez określenia tego celu Państwa darowizna nie będzie nam przekazana.

 

Bardzo dziękujemy za Państwa zrozumienie i ofiarność.

 

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy II LO

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.