Wyróżnieni podczas sportowej gali

Dzisiaj, Pan Prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski podziękował  najlepszym sportowcom reprezentującym Grudziądz na sportowych arenach. Wśród wyróżnionych znaleźli się młodzi sportowcy, którzy startowali w różnych dyscyplinach.

Uczniowie "Sobieskiego" zostali wyróżnieni za uzyskanie wyniki w zawodach wojewódzkich. Panowie: Janek Witkowski, Olek Radtke oraz Czarek Lica za zajęcie I miejsca w wojewódzkich rozgrywkach siatkówki plażowej i zdobycie tytułu Mistrza województwa, a także Panie: Amelia Senica, Aleksandra Okleja i Wiktoria Jaworska za zajęcie III miejsca w województwie w siatkówce plażowej.

Gratulacje otrzymała również Pani Anna Radtke - opiekunka zawodników.

Tytuł Lidera Sportu szkolnego uzyskał Maksym Bogalecki - Absolwent klasy 3bG.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.