W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Polska - Szwecja między rywalizacją i współpracą

Polska - Szwecja między rywalizacją i współpracą

Miło nam zakomunikować, że uczennica naszej szkoły Dominika Szmidt z klasy II C została laureatką VI Edycji Konkursu Historycznego "Polska - Szwecja między rywalizacją i współpracą" w kategorii prace plastyczno-historyczne. Spośród wielu nadesłanych prac jury wyróżniło kategorią laureat ośmioro uczniów. Dominika zajęła czwarte miejsce i otrzymała tytuł laureatki. 22 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród na zamku w Golubiu Dobrzyniu. Opiekę merytoryczna sprawowała p. Grażyna Otręba. Dominice serdecznie gratulujemy! <GO>

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.