W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Nasi Maturzyści - Nasi Finaliści

Nasi Maturzyści - Nasi Finaliści

Wśród tegorocznych Maturzystów znaleźli się tacy Uczniowie, którzy nie muszą przychodzić na egzaminy maturalne, ponieważ uzyskali tytuły olimpijskie. I tak, na egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym nie musi przychodzić Zuzanna Plutowska z klasy 3cG, która w ubiegłym roku uzyskała tytuł finalistki Olimpiady Literatury i Języka polskiego. W tym roku Zuzanna podjęła się przygotowania do olimpiady filozoficznej. Tam zdobyła tytuł Finalistki XXXIV Olimpiady Filozoficznej. Zuzanna na swoim świadectwie maturalnym będzie miała trzy zapisy po 100% . Gratulujemy Zuzannie tytułów i wyników maturalnych oraz Pani Profesor Katarzynie Bartos, która przygotowywała Zuzannę do obu olimpiad.

Tytuł finalisty oraz 100% na egzaminie maturalnym z chemii uzyskał  z klasy 3bG, który wziął udział w 68. Olimpiadzie Chemicznej. Darek pracował z Panią Profesor Hanną Chlewicką. Darkowi i Jego opiekunce gratulujemy.

Zazdrościmy Wam tych setek maturalnych.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.