Najlepsi z najlepszych - Humaniści na start

Na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego, w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu spotkali się Stypendyści programu "Humaniści na start".

Na uroczystej gali uhonorowano najlepszych z najlepszych, tj. pięćdziesięcioro uczniów, którzy uzyskali najwyższe miejsca rankingowe spośród wszystkich Stypendystów programu. Wśród nich znaleźli się Maria Oluszczyk z klasy 1c oraz Cyprian Tessmer z klasy 1a. Uczniowie Ci uzyskali tytuły laureatów i finalistów humanistycznych konkursów przedmiotowych.

Ogółem w programie przyznano 400 stypendiów dla wybitnych humanistów, którzy osiągali szczyty olimpijskiej rywalizacji. Wśród humanistów znalazło się dziewięcioro uczniów z naszej szkoły na jedenastu wszystkich uczniów z Grudziądza.

Gratulujemy Marii i Cyprianowi oraz Ich Rodzicom, życzymy spełnienia marzeń naukowych i osobistych, wyboru odpowiedniej dla siebie, drogi edukacyjnej.